Auto Centrum Baranowski

Elektronika

Elektryk samochodowy Poznań

Auto Centrum Baranowski specjalizuje się w kompleksowej elektronice samochodowej, począwszy od przeprowadzania najprostszych prac jak wymiana żarówki i usuwania drobnych usterek elementów elektronicznych po diagnozę poważniejszych problemów i naprawę skomplikowanych uszkodzeń. Diagnozujemy i naprawiamy systemy elektryczne pojazdów wszystkich marek zarówno europejskich, amerykańskich jak i azjatyckich. Dysponujemy specjalistycznym laboratorium diagnostycznym, całą różnorodnością specjalistycznych testerów i symulatorów oraz nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, który sprawnie skontroluje pracę układu elektrycznego, wykryje usterki i zlokalizuje ich źródło oraz umożliwi szybkie podjęcie najodpowiedniejszych czynności naprawczych.

Stawki za Usługi

 • Stawka godzinowa wynosi 120 zł netto. To według niej obliczana jest cena za diagnozę danej usterki i ewentualną naprawę lub wymianę zepsutej części.
 • Koszt usługi diagnostycznej za pomocą specjalnego testera diagnostycznego wynosi jedyne 80 zł netto.

Nasza Oferta:

Fachowo i rzetelnie przeprowadzamy następujące naprawy:

 • instalacji elektrycznych
 • alarmów, immobiliserów
 • alternatorów
 • rozruszników
 • zamków, stacyjek
 • mechanizmów podnoszenia szyb, lusterek!
 • układów sterujących ABS, Airbag, itp.
 • sterowników (komputerów)
 • i wiele, wiele innych.

Jeśli na naszej liście typowych i najczęściej wykonywanych usług z zakresu elektryki i elektroniki samochodowej nie widzisz problemu, który dotyczy Twojego samochodu, zadzwoń do nas już dziś 61 820 89 61 lub odwiedź nasz serwis. Na pewno pomożemy i z tym. Zdiagnozujemy i naprawimy również wszelkie nietypowe usterki, a ty wkrótce wyjedziesz w trasę sprawnym autem, z poczuciem pewności, że wszystko działa jak trzeba!

 

Tel: 61 8208 961

O firmie

Firma Auto Centrum Baranowski powstała pod koniec lat osiemdziesiątych w roku 1987. Na początku stanowiliśmy kompletna innowacje na rynku pod względem diagnostyki pojazdów osobowych. Dzięki naszej współpracy z techniką precyzyjną we Wrocławiu, byliśmy w stanie stworzyć indywidualne zaplecze,które pozwoliło nam na skuteczna prace do połowy lat 90. Z czasem oczywiście firma się rozrastała i oferowaliśmy coraz więcej usług dla naszych klientów, stopniowo podwyższając standard oraz zakres wykonywanych prac. Na dzień dzisiejszy oferujemy rownież gwarancje na wszelkie usługi wykonywane w naszym serwisie co powinno dać Panstwu pewnosc i poczucie spokoju podczas jazdy, a to jest chyba bezcenne.

Z pozdrowieniami

Oskar Baranowski

Dane kontaktowe

Auto Centrum Baranowski

tel. 61 8208 961
e-mail: serwis@acb24.pl

ul. Lechicka, z tyłu budynku Komfort od strony os. Wichrowe Wzgórze 10

PN-PT: 8:00-18:00

Partnerzy