Auto Centrum Baranowski

Klimatyzacja

Auto Centrum Baranowski oferuje kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej – przeglądy okresowe, kontrolę szczelności, uzupełnianie, odgrzybianie, regenerację jej podzespołów i naprawę.

Sprężarka klimatyzacji to bardzo kosztowna część dlatego staramy się ją zregenerować.

Częstym problemem jest nieszczelność układu klimatyzacji co skutkuje ulatnianiem się i obniżeniem ciśnienia czynnika chłodniczego, a co za tym idzie, pogorszeniem pracy całego układu i spadkiem skuteczności chłodzenia. Nasi specjaliści przy użyciu nowoczesnej aparatury do wykrywania nieszczelności szybko zlokalizują źródło wycieku czynnika roboczego w formie gazowej. Czynnik roboczy, który pracuje w klimatyzatorach samochodowych, jest substancją szkodliwą dla środowiska. Dlatego obsługa układu może być wykonywana tylko przez odpowiednio przeszkolonych serwisantów przy użyciu profesjonalnej aparatury. Dysponujemy także specjalistycznym sprzętem służącym do odgrzybiania układu klimatyzacji metodą ultradźwiękową, niezwykle efektywną i niezawodną w porównaniu do tradycyjnie stosowanych preparatów w sprayu.

Nieprzyjemny zapach wydobywający się z klimatyzacji to znak, że koniecznie trzeba ją sprawdzić. Zadzwoń do nas 61 820 89 61, zaradzimy, usuniemy grzyb, bakterie i przykry zapach.

Cennik obsługi klimatyzacji:

  • Uzupełnienie klimatyzacji – 99 zł promocja do końca sierpnia
  • Sprawdzenie szczelności azotem – 50 zł
  • Odgrzybianie ozonem – 59 zł promocja do końca sierpnia
  • Stawka godzinowa za naprawy i wymianę podzespołów wynosi 100 zł

* Regeneracja do uzgodnienia na miejscu. Podane ceny są cenami netto.!

Napełnianie klimatyzacji Poznań

Tel: 61 8208 961

O firmie

Firma Auto Centrum Baranowski powstała pod koniec lat osiemdziesiątych w roku 1987. Na początku stanowiliśmy kompletna innowacje na rynku pod względem diagnostyki pojazdów osobowych. Dzięki naszej współpracy z techniką precyzyjną we Wrocławiu, byliśmy w stanie stworzyć indywidualne zaplecze,które pozwoliło nam na skuteczna prace do połowy lat 90. Z czasem oczywiście firma się rozrastała i oferowaliśmy coraz więcej usług dla naszych klientów, stopniowo podwyższając standard oraz zakres wykonywanych prac. Na dzień dzisiejszy oferujemy rownież gwarancje na wszelkie usługi wykonywane w naszym serwisie co powinno dać Panstwu pewnosc i poczucie spokoju podczas jazdy, a to jest chyba bezcenne.

Z pozdrowieniami

Oskar Baranowski

Dane kontaktowe

Auto Centrum Baranowski

tel. 61 8208 961
e-mail: serwis@acb24.pl

ul. Lechicka, z tyłu budynku Komfort od strony os. Wichrowe Wzgórze 10

Partnerzy