Auto Centrum Baranowski

Klimatyzacja

Auto Centrum Baranowski oferuje kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej – przeglądy okresowe, kontrolę szczelności, uzupełnianie, odgrzybianie, regenerację jej podzespołów i naprawę.

Sprężarka klimatyzacji to bardzo kosztowna część dlatego staramy się ją zregenerować.

Częstym problemem jest nieszczelność układu klimatyzacji co skutkuje ulatnianiem się i obniżeniem ciśnienia czynnika chłodniczego, a co za tym idzie, pogorszeniem pracy całego układu i spadkiem skuteczności chłodzenia. Nasi specjaliści przy użyciu nowoczesnej aparatury do wykrywania nieszczelności szybko zlokalizują źródło wycieku czynnika roboczego w formie gazowej. Czynnik roboczy, który pracuje w klimatyzatorach samochodowych, jest substancją szkodliwą dla środowiska. Dlatego obsługa układu może być wykonywana tylko przez odpowiednio przeszkolonych serwisantów przy użyciu profesjonalnej aparatury.

Nieprzyjemny zapach wydobywający się z klimatyzacji to znak, że koniecznie trzeba ją sprawdzić. Zadzwoń do nas 61 820 89 61, zaradzimy, usuniemy grzyb, bakterie i przykry zapach.

Cennik obsługi klimatyzacji:

  • Uzupełnienie klimatyzacji – 80 zł (cena nie zawiera kosztu czynnika)
  • Sprawdzenie szczelności azotem – 50 zł
  • Odgrzybianie ozonem – 59 zł promocja do końca sierpnia
  • Stawka godzinowa za naprawy i wymianę podzespołów wynosi 100 zł

* Regeneracja do uzgodnienia na miejscu. Podane ceny są cenami netto!

 

Tel: 61 8208 961

O firmie

Firma Auto Centrum Baranowski powstała pod koniec lat osiemdziesiątych w roku 1987. Na początku stanowiliśmy kompletna innowacje na rynku pod względem diagnostyki pojazdów osobowych. Dzięki naszej współpracy z techniką precyzyjną we Wrocławiu, byliśmy w stanie stworzyć indywidualne zaplecze,które pozwoliło nam na skuteczna prace do połowy lat 90. Z czasem oczywiście firma się rozrastała i oferowaliśmy coraz więcej usług dla naszych klientów, stopniowo podwyższając standard oraz zakres wykonywanych prac. Na dzień dzisiejszy oferujemy rownież gwarancje na wszelkie usługi wykonywane w naszym serwisie co powinno dać Panstwu pewnosc i poczucie spokoju podczas jazdy, a to jest chyba bezcenne.

Z pozdrowieniami

Oskar Baranowski

Dane kontaktowe

Auto Centrum Baranowski

tel. 61 8208 961
e-mail: serwis@acb24.pl

ul. Lechicka, z tyłu budynku Komfort od strony os. Wichrowe Wzgórze 10

PN-PT: 8:00-18:00

Partnerzy