Auto Centrum Baranowski

Serwis opon

Wymiana Opon Poznań, Wulkanizacja

Auto Centrum Baranowski oferuje kompleksowy serwis opon – całoroczną kontrolę, diagnostykę, naprawę i wymianę ogumienia w samochodach osobowych i dostawczych wszystkich marek. Współpracujemy z najbardziej znanymi producentami opon, u których posiadamy hurtowe rabaty na wszystkie opony objęte ofertą w Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom bardzo dobre ceny na wysokiej klasy ogumienie oraz szeroki wybór rozmiarów i modeli. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia szybką i bezproblemową wymianę opon a także gwarantuje, że wszelkie usługi wulkanizacyjne są świadczone na najwyższym europejskim poziomie. Również w 100% dostosowujemy się z terminami do indywidualnych potrzeb naszych klientów – jesteśmy elastyczni i otwarci – zawsze do dyspozycji kiedy Wam najbardziej pasuje.

Opony Letnie / Zimowe

Oferujemy na sezonową wymianę opon w najatrakcyjniejszych cenach w Poznaniu. Dobór odpowiednich opon, w pełni dostosowanych do panujących warunków jazdy i czynników atmosferycznych, to kluczowy czynnik, który ma wpływ na bezpieczeństwo kierowców oraz komfort jazdy. Dlatego tak ważna jest wymiana ogumienia z letniego na zimowe już pod koniec kalendarzowej jesieni kiedy to pojawiają się niskie temperatury poniżej +7 °C. W naszym kraju trudne i niebezpieczne warunki na drogach występują przez okres pięciu miesięcy, a towarzyszy im śnieg, gołoledź, błoto pośniegowe i deszcz, które znacząco redukują przyczepność opon letnich na śliskich i mokrych nawierzchniach. Dobrze dobrane ogumienie = spokojna i pewna jazda. Zachęcamy do wymiany opon w Auto Centrum Baranowski. Zapraszamy do poczekalni na filiżankę aromatycznej kawy a my w tym czasie wymienimy ogumienie w Twoim aucie.

Ile to Kosztuje?!

U nas usługi wulkanizacyjne są po prostu w najlepszych cenach:

  • Montaż i wyważenie kompletu opon na felgi stalowe – 65 zł!
  • Montaż i wyważenie kompletu opon na felgi aluminiowe – 80 zł!
  • Wyważenie bez montażu, felgi stalowe/felgi aluminiowe – 50 zł / 60 zł!
  • Naprawa opony – 40 zł!
  • Nowość! Przechowywanie opon i felg przez cały sezon – 65 zł!

* Podane ceny są cenami netto

Masz Pytania? Zadzwoń!

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Potrzebujesz wycenę na nowe opony do swojego samochodu? Zadzwoń do nas  61 820 89 61.

 

Tel: 61 8208 961

O firmie

Firma Auto Centrum Baranowski powstała pod koniec lat osiemdziesiątych w roku 1987. Na początku stanowiliśmy kompletna innowacje na rynku pod względem diagnostyki pojazdów osobowych. Dzięki naszej współpracy z techniką precyzyjną we Wrocławiu, byliśmy w stanie stworzyć indywidualne zaplecze,które pozwoliło nam na skuteczna prace do połowy lat 90. Z czasem oczywiście firma się rozrastała i oferowaliśmy coraz więcej usług dla naszych klientów, stopniowo podwyższając standard oraz zakres wykonywanych prac. Na dzień dzisiejszy oferujemy rownież gwarancje na wszelkie usługi wykonywane w naszym serwisie co powinno dać Panstwu pewnosc i poczucie spokoju podczas jazdy, a to jest chyba bezcenne.

Z pozdrowieniami

Oskar Baranowski

Dane kontaktowe

Auto Centrum Baranowski

tel. 61 8208 961
e-mail: serwis@acb24.pl

ul. Lechicka, z tyłu budynku Komfort od strony os. Wichrowe Wzgórze 10

PN-PT: 8:00-18:00

Partnerzy