Auto Centrum Baranowski

Serwis opon

Wymiana Opon Poznań, Wulkanizacja

Auto Centrum Baranowski oferuje kompleksowy serwis opon – całoroczną kontrolę, diagnostykę, naprawę i wymianę ogumienia w samochodach osobowych i dostawczych wszystkich marek. Współpracujemy z najbardziej znanymi producentami opon, u których posiadamy hurtowe rabaty na wszystkie opony objęte ofertą w Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom bardzo dobre ceny na wysokiej klasy ogumienie oraz szeroki wybór rozmiarów i modeli. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia szybką i bezproblemową wymianę opon a także gwarantuje, że wszelkie usługi wulkanizacyjne są świadczone na najwyższym europejskim poziomie. Również w 100% dostosowujemy się z terminami do indywidualnych potrzeb naszych klientów – jesteśmy elastyczni i otwarci – zawsze do dyspozycji kiedy Wam najbardziej pasuje.

Opony Letnie / Zimowe

Oferujemy na sezonową wymianę opon w najatrakcyjniejszych cenach w Poznaniu. Dobór odpowiednich opon, w pełni dostosowanych do panujących warunków jazdy i czynników atmosferycznych, to kluczowy czynnik, który ma wpływ na bezpieczeństwo kierowców oraz komfort jazdy. Dlatego tak ważna jest wymiana ogumienia z letniego na zimowe już pod koniec kalendarzowej jesieni kiedy to pojawiają się niskie temperatury poniżej +7 °C. W naszym kraju trudne i niebezpieczne warunki na drogach występują przez okres pięciu miesięcy, a towarzyszy im śnieg, gołoledź, błoto pośniegowe i deszcz, które znacząco redukują przyczepność opon letnich na śliskich i mokrych nawierzchniach. Dobrze dobrane ogumienie = spokojna i pewna jazda. Zachęcamy do wymiany opon w Auto Centrum Baranowski. Zapraszamy do poczekalni na filiżankę aromatycznej kawy a my w tym czasie wymienimy ogumienie w Twoim aucie.

Ile to Kosztuje?!

U nas usługi wulkanizacyjne są po prostu w najlepszych cenach:

  • Montaż i wyważenie kompletu opon na felgi stalowe – 60 zł!
  • Montaż i wyważenie kompletu opon na felgi aluminiowe – 80 zł!
  • Wyważenie bez montażu, felgi stalowe/felgi aluminiowe – 50 zł / 60 zł!
  • Naprawa opony – 40 zł!
  • Nowość! Przechowywanie opon i felg przez cały sezon – 60 zł!

* Podane ceny są cenami netto.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Potrzebujesz wycenę na nowe opony do swojego samochodu? Zadzwoń do nas już dziś 61 820 89 61. Eksperci ACB fachowo doradzą i pomogą wybrać najbardziej odpowiednią opcję i produkt za najlepszą cenę w mieście!

Wymiana Opon Poznań
Wymiana opon - Poznań

Tel: 61 8208 961

O firmie

Firma Auto Centrum Baranowski powstała pod koniec lat osiemdziesiątych w roku 1987. Na początku stanowiliśmy kompletna innowacje na rynku pod względem diagnostyki pojazdów osobowych. Dzięki naszej współpracy z techniką precyzyjną we Wrocławiu, byliśmy w stanie stworzyć indywidualne zaplecze,które pozwoliło nam na skuteczna prace do połowy lat 90. Z czasem oczywiście firma się rozrastała i oferowaliśmy coraz więcej usług dla naszych klientów, stopniowo podwyższając standard oraz zakres wykonywanych prac. Na dzień dzisiejszy oferujemy rownież gwarancje na wszelkie usługi wykonywane w naszym serwisie co powinno dać Panstwu pewnosc i poczucie spokoju podczas jazdy, a to jest chyba bezcenne.

Z pozdrowieniami

Oskar Baranowski

Dane kontaktowe

Auto Centrum Baranowski

tel. 61 8208 961
e-mail: serwis@acb24.pl

ul. Lechicka, z tyłu budynku Komfort od strony os. Wichrowe Wzgórze 10

Partnerzy