serwis, z którym każda droga
staje się bezpieczna

Elektryk samochodowy Poznań

Auto Centrum Baranowski specjalizuje się w kompleksowej elektronice samochodowej, począwszy od przeprowadzania najprostszych prac jak wymiana żarówki i usuwania drobnych usterek elementów elektronicznych po diagnozę poważniejszych problemów i naprawę skomplikowanych uszkodzeń. Diagnozujemy i naprawiamy systemy elektryczne pojazdów wszystkich marek zarówno europejskich, amerykańskich jak i azjatyckich. Dysponujemy specjalistycznym laboratorium diagnostycznym, całą różnorodnością specjalistycznych testerów i symulatorów oraz nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, który sprawnie skontroluje pracę układu elektrycznego, wykryje usterki i zlokalizuje ich źródło oraz umożliwi szybkie podjęcie najodpowiedniejszych czynności naprawczych.

Nasza diagnostyka elektroniczna aut oszczędza więc Twój czas oraz pieniądze. Postawienie trafnej diagnozy już na początku to pewność, że podjęte czynności serwisowe przyniosą zamierzony skutek i auto odzyska swoją pełną sprawność.

Swoją pracę opieramy jednak nie tylko na specjalistycznych narzędziach oraz urządzeniach warsztatowych. To także wieloletnie doświadczenie w branży i specjalistyczna wiedza, dzięki której nie poddajemy się nawet w przypadku wyjątkowo nietypowych i trudnych w diagnozie usterek. Nasz elektryk samochodowy z Poznania podejmie się każdej naprawy, postawi trafną diagnozę i usunie usterkę w taki sposób, aby na pewno nie powróciła w przyszłości. Oczywiście, jeśli naprawa wiąże się z wymianą podzespołów, elektronik samochodowy z naszego warsztatu zawsze postawi na części najwyższej jakości, ale w przystępnej cenie.

Stawki za Usługi

 • Stawka godzinowa wynosi 220 zł netto. To według niej obliczana jest cena za diagnozę danej usterki i ewentualną naprawę lub wymianę zepsutej części.
 • Koszt usługi diagnostycznej za pomocą całej naszej gamy testerów diagnostycznych wynosi 120 zł netto.

Nasza Oferta:

Fachowo i rzetelnie przeprowadzamy następujące naprawy:

 • instalacji elektrycznych
 • alarmów, immobiliserów
 • alternatorów
 • rozruszników
 • zamków, stacyjek
 • mechanizmów podnoszenia szyb, lusterek!
 • układów sterujących ABS, Airbag, itp.
 • sterowników (komputerów)
 • i wiele, wiele innych.

Mechatronik Poznań

Jeśli na naszej liście typowych i najczęściej wykonywanych usług z zakresu elektryki i elektroniki samochodowej nie widzisz problemu, który dotyczy Twojego samochodu, zadzwoń do nas już dziś 61 820 89 61 lub odwiedź nasz serwis. Na pewno pomożemy i z tym jesteśmy przygotowani na najbardziej nietypowe nawet usterki, niezależnie od marki, modelu i wieku samochodu. Zdiagnozujemy i naprawimy również wszelkie nietypowe usterki, a ty wkrótce wyjedziesz w trasę sprawnym autem, z poczuciem pewności, że wszystko działa jak trzeba!

Jeśli więc chcesz podróżować swoim autem bezpiecznie i przede wszystkim bez obaw, że ulegnie niespodziewanej awarii daleko od domu, pozostaw naprawy elektroniczne w rękach naszych specjalistów.

 

O firmie

Firma Auto Centrum Baranowski powstała pod koniec lat osiemdziesiątych w roku 1987. Na początku stanowiliśmy kompletna innowacje na rynku pod względem diagnostyki pojazdów osobowych. Dzięki naszej współpracy z techniką precyzyjną we Wrocławiu, byliśmy w stanie stworzyć indywidualne zaplecze,które pozwoliło nam na skuteczna prace do połowy lat 90. Z czasem oczywiście firma się rozrastała i oferowaliśmy coraz więcej usług dla naszych klientów, stopniowo podwyższając standard oraz zakres wykonywanych prac. Na dzień dzisiejszy oferujemy rownież gwarancje na wszelkie usługi wykonywane w naszym serwisie co powinno dać Panstwu pewnosc i poczucie spokoju podczas jazdy, a to jest chyba bezcenne.

Z pozdrowieniami

Oskar Baranowski

Dane kontaktowe

Auto Centrum Baranowski
tel. 61 8208 961
e-mail: serwis@acb24.pl

ul. Lechicka, z tyłu budynku Komfort
od strony os. Wichrowe Wzgórze 10

PN-PT: 8:00-18:00

Partnerzy

ASB24 Myjnie