serwis, z którym każda droga
staje się bezpieczna

Kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej Poznań

Auto Centrum Baranowski oferuje kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej – przeglądy okresowe, kontrolę szczelności, uzupełnianie, odgrzybianie, regenerację jej podzespołów i naprawę. Podejmiemy się najtrudniejszy nawet napraw, zawsze gwarantując profesjonalne podejście i szybką realizację powierzonych nam prac. Jeśli wybierzesz nasz serwis klimy z Poznania, możesz mieć pewność, że w czasie skrajnych upałów będziesz cieszył się pełną wydajnością klimatyzacji w aucie i tym samym przyjemną podróżą.

Naprawa klimatyzacji samochodowej Poznań

Realizując już od wielu lat kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej, bardzo często spotykaliśmy się z uszkodzeniami sprężarki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sprężarka klimatyzacji to bardzo kosztowna część. Z tego powodu, jeśli tylko będzie to możliwe, zawsze na początku staramy się ją zregenerować.

Częstym problemem jest nieszczelność układu klimatyzacji co skutkuje ulatnianiem się i obniżeniem ciśnienia czynnika chłodniczego, a co za tym idzie, pogorszeniem pracy całego układu i spadkiem skuteczności chłodzenia. Nasi specjaliści przy użyciu nowoczesnej aparatury do wykrywania nieszczelności szybko zlokalizują źródło wycieku czynnika roboczego w formie gazowej. Czynnik roboczy, który pracuje w klimatyzatorach samochodowych, jest substancją szkodliwą dla środowiska. Dlatego obsługa układu może być wykonywana tylko przez odpowiednio przeszkolonych serwisantów przy użyciu profesjonalnej aparatury.

Uzupełnianie klimatyzacji Poznań – postaw na usługi profesjonalistów

Nieprzyjemny zapach wydobywający się z klimatyzacji to znak, że koniecznie trzeba ją sprawdzić. Niska wydajność, niepokojące dźwięki w czasie pracy czy para wydobywająca się z kratek wentylacyjnych również mogą być oznaką problemów z układem. W takich przypadkach po prostu zadzwoń do nas 61 820 89 61 Zaradzimy wszystkim problemom, usuniemy grzyb, bakterie i przykry zapach i przeprowadzimy oczywiście napełnianie klimatyzacji. Nie ma znaczenia, jakim samochodem jeździsz. W każdym przypadku oferujemy profesjonalne i niedrogie usługi.

Cennik obsługi klimatyzacji:

  • Obsługa klimatyzacji R134a – 120  (cena nie zawiera kosztu czynnika)
  • Obsługa Klimatyzacji R1234YF – 200 zł (cena nie zawiera kosztu czynnika)
  • Sprawdzenie szczelności azotem – 120 zł
  • Odgrzybianie ozonem – 65 zł promocja do końca sierpnia
  • Stawka godzinowa za naprawy i wymianę podzespołów wynosi 220 zł

* Regeneracja do uzgodnienia na miejscu. Podane ceny są cenami netto!

 

O firmie

Firma Auto Centrum Baranowski powstała pod koniec lat osiemdziesiątych w roku 1987. Na początku stanowiliśmy kompletna innowacje na rynku pod względem diagnostyki pojazdów osobowych. Dzięki naszej współpracy z techniką precyzyjną we Wrocławiu, byliśmy w stanie stworzyć indywidualne zaplecze,które pozwoliło nam na skuteczna prace do połowy lat 90. Z czasem oczywiście firma się rozrastała i oferowaliśmy coraz więcej usług dla naszych klientów, stopniowo podwyższając standard oraz zakres wykonywanych prac. Na dzień dzisiejszy oferujemy rownież gwarancje na wszelkie usługi wykonywane w naszym serwisie co powinno dać Panstwu pewnosc i poczucie spokoju podczas jazdy, a to jest chyba bezcenne.

Z pozdrowieniami

Oskar Baranowski

Dane kontaktowe

Auto Centrum Baranowski
tel. 61 8208 961
e-mail: serwis@acb24.pl

ul. Lechicka, z tyłu budynku Komfort
od strony os. Wichrowe Wzgórze 10

PN-PT: 8:00-18:00

Partnerzy

ASB24 Myjnie