serwis, z którym każda droga
staje się bezpieczna

UWAGA! Promocja dla naszych klientów!

Wymiana oleju silnikowego za 1zł!

Przy zakupie oleju silnikowego nasi klienci często pytają o cenę usługi wymiany oleju. Mamy dla nich dobrą wiadomość! Auto Centrum Baranowski dba nie tylko o najwyższą jakość oferowanych usług, ale także o zadowolenie klienta.Kupując w naszej firmie olej i filtr jego wymiana jest praktycznie za darmo (kosztuje tylko 1zł)!

W zależności od zaleceń producenta auta, co jakiś czas (zazwyczaj raz na rok, co mniej więcej 10-15 tysięcy kilometrów) każdy kierowca powinien wymienić olej silnikowy w swoim samochodzie. Taki olej można zakupić także w Auto Centrum Baranowski. Zakupy w naszym punkcie są o tyle wygodne, że w tym samym miejscu możliwa jest także wymiana oleju, więc można zaoszczędzić czas, a teraz także… pieniądze!

Regularna wymiana oleju silnikowego i jego odpowiednie dobranie, zgodne z zaleceniami producenta mają ogromne znaczenie dla utrzymania silnika w dobrym stanie. Olej odpowiada za smarowanie jednostki napędowej, za zmniejszenie tarcia między elementami silnika w czasie pracy, a także utrzymanie go w czystości.

Kierowco! Nie zapominaj o wymianie oleju! To się nie opłaca! Odwiedź Auto Centrum Baranowski, kup odpowiedni dla Twojego samochodu olej silnikowy i wymień go za złotówkę!

 

O firmie

Firma Auto Centrum Baranowski powstała pod koniec lat osiemdziesiątych w roku 1987. Na początku stanowiliśmy kompletna innowacje na rynku pod względem diagnostyki pojazdów osobowych. Dzięki naszej współpracy z techniką precyzyjną we Wrocławiu, byliśmy w stanie stworzyć indywidualne zaplecze,które pozwoliło nam na skuteczna prace do połowy lat 90. Z czasem oczywiście firma się rozrastała i oferowaliśmy coraz więcej usług dla naszych klientów, stopniowo podwyższając standard oraz zakres wykonywanych prac. Na dzień dzisiejszy oferujemy rownież gwarancje na wszelkie usługi wykonywane w naszym serwisie co powinno dać Panstwu pewnosc i poczucie spokoju podczas jazdy, a to jest chyba bezcenne.

Z pozdrowieniami

Oskar Baranowski

Dane kontaktowe

Auto Centrum Baranowski
tel. 61 8208 961
e-mail: serwis@acb24.pl

ul. Lechicka, z tyłu budynku Komfort
od strony os. Wichrowe Wzgórze 10

PN-PT: 8:00-18:00

Partnerzy

ASB24 Myjnie