Auto Centrum Baranowski

Geometria Hunter

Geometria Kół Poznań 3d, Ustawianie Zbieżności

Auto Centrum Baranowski oferuje absolutnie innowacyjną na polskim rynku geometrię kół 3D przeprowadzaną za pomocą nowoczesnego sprzętu pomiarowego Hunter, który wykorzystuje zaawansowaną technologię trójwymiarowego obrazowania. Ustawianie zbieżności kół oraz osi jezdnych auta stało się znacznie szybsze i prostsze, a pomiar bardziej stabilny i precyzyjny. Klient ma udostępniony ekran w biurze serwisu, na którym może śledzić pracę mechanika przy ustawianiu zbieżności oraz obserwować aż 32 parametry na jednym ekranie. Geometria kół gwarantuje ciągły pomiar wszystkich kątów poziomych i pionowych, rozstawu osi i kół oraz obwodu kół. Symetria kątów jest ustalana przy użyciu nowoczesnych kamer o wysokiej rozdzielczości,które mierzą pozycję i orientację tarcz w przestrzeni. Urządzenie Hunter to najwyższa wydajność i szybkość pracy i pomiarów bez konieczności podnoszenia samochodu. Przetaczanie pojazdu w tył i z powrotem odbywa się na bardzo krótkim 20 cm, co niezwykle przyśpiesza czynności pomiarowe i skraca ich czas do maksymalnie 5 minut.

Promocja na Geometrię 3D

Zapraszamy na promocję geometrii 3D w wyjątkowo niskiej cenie. Tylko 65 zł netto za jedną oś. Za komplet tylko 80 zł netto. Nie przegap takiej okazji! Oszczędzasz czas i pieniądze, a my gwarantujemy niezawodność pomiaru.

geometria-3d-hunter
Widzisz pomiar zbieżności na monitorze

geometria-wydruk
Wydruk dla Ciebie
ustawianie-zbieznosci
zbieżność miasto Poznań
Zbieżność Poznań
Poznań - Geometria Kół
Geometria kół Poznań.
Hunter 3D

Tel: 61 8208 961

O firmie

Firma Auto Centrum Baranowski powstała pod koniec lat osiemdziesiątych w roku 1987. Na początku stanowiliśmy kompletna innowacje na rynku pod względem diagnostyki pojazdów osobowych. Dzięki naszej współpracy z techniką precyzyjną we Wrocławiu, byliśmy w stanie stworzyć indywidualne zaplecze,które pozwoliło nam na skuteczna prace do połowy lat 90. Z czasem oczywiście firma się rozrastała i oferowaliśmy coraz więcej usług dla naszych klientów, stopniowo podwyższając standard oraz zakres wykonywanych prac. Na dzień dzisiejszy oferujemy rownież gwarancje na wszelkie usługi wykonywane w naszym serwisie co powinno dać Panstwu pewnosc i poczucie spokoju podczas jazdy, a to jest chyba bezcenne.

Z pozdrowieniami

Oskar Baranowski

Dane kontaktowe

Auto Centrum Baranowski

tel. 61 8208 961
e-mail: serwis@acb24.pl

ul. Lechicka, z tyłu budynku Komfort od strony os. Wichrowe Wzgórze 10

Partnerzy