serwis, z którym każda droga
staje się bezpieczna

Nasze myjnie bezdotykowe znajdują się już w 4 lokalizacjach:

  • Poznań ul.Opieńskiego 1 (Kaufland) 4 stanowiska 6 programow czynne 24h/7                zaledwie 2km od naszego serwisu samochodowego
  • Poznań ul.Stróżyńskiego przy Wieży RTV 5 stanowisk 6 programów czynne 24h/7 zaledwie 3km od naszego serwisu samochodowego
  • Gorzów Wlkp. ul.Słowiańska 70 (Leroy Merlin) 5 stanowisk 6 programow czynne 24h /7
  • Zielona Góra ul.Energetyków 2a (Kaufland) 5 stanowisk 6 programow czynne 24h/7

Każda z myjni wyposażona jest w najnowsze technologie mycia wraz z dodatkowymi programami mycia szczotką z aktywną pianą.

Na naszych myjniach znajdziesz: rozmieniarki banknotów, zawsze długie czasy mycia,wysokiej jakości chemię myjącą,najwyższe ciśnienie wody na rynku 150 bar,dodatkowe programy szczotki z aktywna pianą.

Serdecznie zapraszamy!

O firmie

Firma Auto Centrum Baranowski powstała pod koniec lat osiemdziesiątych w roku 1987. Na początku stanowiliśmy kompletna innowacje na rynku pod względem diagnostyki pojazdów osobowych. Dzięki naszej współpracy z techniką precyzyjną we Wrocławiu, byliśmy w stanie stworzyć indywidualne zaplecze,które pozwoliło nam na skuteczna prace do połowy lat 90. Z czasem oczywiście firma się rozrastała i oferowaliśmy coraz więcej usług dla naszych klientów, stopniowo podwyższając standard oraz zakres wykonywanych prac. Na dzień dzisiejszy oferujemy rownież gwarancje na wszelkie usługi wykonywane w naszym serwisie co powinno dać Panstwu pewnosc i poczucie spokoju podczas jazdy, a to jest chyba bezcenne.

Z pozdrowieniami

Oskar Baranowski

Dane kontaktowe

Auto Centrum Baranowski
tel. 61 8208 961
e-mail: serwis@acb24.pl

ul. Lechicka, z tyłu budynku Komfort
od strony os. Wichrowe Wzgórze 10

PN-PT: 8:00-18:00

Partnerzy

ASB24 Myjnie