serwis, z którym każda droga
staje się bezpieczna

 Ustawianie zbieżności Poznań

Auto Centrum Baranowski oferuje absolutnie innowacyjną na polskim rynku geometrię kół 3D przeprowadzaną za pomocą nowoczesnego sprzętu pomiarowego Hunter, który wykorzystuje zaawansowaną technologię trójwymiarowego obrazowania. Ustawianie zbieżności kół oraz osi jezdnych auta stało się znacznie szybsze i prostsze, a pomiar bardziej stabilny i precyzyjny. Klient ma udostępniony ekran w biurze serwisu, na którym może śledzić pracę mechanika przy ustawianiu zbieżności oraz obserwować aż 32 parametry na jednym ekranie. Geometria kół gwarantuje ciągły pomiar wszystkich kątów poziomych i pionowych, rozstawu osi i kół oraz obwodu kół. Symetria kątów jest ustalana przy użyciu nowoczesnych kamer o wysokiej rozdzielczości,które mierzą pozycję i orientację tarcz w przestrzeni. Urządzenie Hunter to najwyższa wydajność i szybkość pracy i pomiarów bez konieczności podnoszenia samochodu oraz blokowania kierownicy podczas regulacji zawieszenia.

Geometria kół Poznań – zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Zdecydowanie nie polecamy bagatelizowania kwestii związanych ze zbieżnością kół. Nieprawidłowe jej ustawienie może znacząco przyspieszać zużycie opon samochodu, jak i generować zwiększone opory toczenia, które przekładają się na podwyższone spalanie. W skrajnych przypadkach może mieć to wpływ również na przyspieszone zużycie wielu elementów zawieszenia. Skorzystanie z naszych usług serwisowych to jednak przede wszystkim troska o bezpieczeństwo własne i wszystkich pasażerów podróżujących autem. Źle ustawioną zbieżność nie zawsze odczuwa

się podczas jazdy, szczególnie w warunkach miejskich. Wystarczy jednak nieco bardziej śliska nawierzchnia lub ostrzejszy zakręt, aby auto zaczęło zachowywać się niepewnie. Często nieprawidłowości w geometrii kół objawiają się jednak również ściąganiem samochodu na jedną ze stroną podczas jazdy na wprost. Negatywnie wpływa to na bezpieczeństwo, ale także bardzo męczy podczas pokonywania długich tras. Kierowca jest zmuszony do nieustannego kontrowania wymuszanej zmiany toru jazdy.

Jeśli ostatnio naprawiałeś zawieszenie w swoim aucie, wjechałeś w bardzo dużą dziurę lub po prostu czujesz, że auto niepewnie się prowadzi, zgłoś się do nas. Oferujemy profesjonalne ustawianie zbieżności na terenie Poznania w bardzo przystępnej cenie.

Cennik:

Koszt ustawienia jednej osi przód 120zł netto

Koszt ustawienia obu osi przód i tył 160zł netto

Ustawienie kątów pochylenia koła płatne za każde koło

osobno w którym zlecona zostanie regulacja 30 zł netto.

geometria-3d-hunter
Widzisz pomiar zbieżności na monitorze

geometria-wydruk
Wydruk dla Ciebie

ustawianie-zbieznosci
Hunter 3D

O firmie

Firma Auto Centrum Baranowski powstała pod koniec lat osiemdziesiątych w roku 1987. Na początku stanowiliśmy kompletna innowacje na rynku pod względem diagnostyki pojazdów osobowych. Dzięki naszej współpracy z techniką precyzyjną we Wrocławiu, byliśmy w stanie stworzyć indywidualne zaplecze,które pozwoliło nam na skuteczna prace do połowy lat 90. Z czasem oczywiście firma się rozrastała i oferowaliśmy coraz więcej usług dla naszych klientów, stopniowo podwyższając standard oraz zakres wykonywanych prac. Na dzień dzisiejszy oferujemy rownież gwarancje na wszelkie usługi wykonywane w naszym serwisie co powinno dać Panstwu pewnosc i poczucie spokoju podczas jazdy, a to jest chyba bezcenne.

Z pozdrowieniami

Oskar Baranowski

Dane kontaktowe

Auto Centrum Baranowski
tel. 61 8208 961
e-mail: serwis@acb24.pl

ul. Lechicka, z tyłu budynku Komfort
od strony os. Wichrowe Wzgórze 10

PN-PT: 8:00-18:00

Partnerzy

ASB24 Myjnie