serwis, z którym każda droga
staje się bezpieczna

Wymiana Opon Poznań, Wulkanizacja

Auto Centrum Baranowski oferuje kompleksowy serwis opon – całoroczną kontrolę, diagnostykę, naprawę i wymianę ogumienia w samochodach osobowych i dostawczych wszystkich marek. Współpracujemy z najbardziej znanymi producentami opon, u których posiadamy hurtowe rabaty na wszystkie opony objęte ofertą w Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom bardzo dobre ceny na wysokiej klasy ogumienie oraz szeroki wybór rozmiarów i modeli. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia szybką i bezproblemową wymianę opon a także gwarantuje, że wszelkie usługi wulkanizacyjne są świadczone na najwyższym europejskim poziomie. Również w 100% dostosowujemy się z terminami do indywidualnych potrzeb naszych klientów – jesteśmy elastyczni i otwarci – zawsze do dyspozycji kiedy Wam najbardziej pasuje.

Naprawa opon Poznań

Złapanie przysłowiowej gumy nie zawsze musi wiązać się z koniecznością wymiany opon na nowe. W wielu przypadkach możliwa jest ich naprawa i w naszym warsztacie dysponujemy sprzętem, dzięki któremu podejmiemy się wielu takich prac. Profesjonalna wulkanizacja to jednak nie tylko wykorzystanie specjalistycznych narzędzi. W naszym serwisie opony naprawiają najlepsi specjaliści, ludzie doświadczeni, którzy gwarantują bezpieczeństwo po każdej wykonanej usłudze.

Możesz zgłosić się do nas również wtedy, gdy interesuje Cię naprawa kół. Skrzywienie felgi, szczególnie stalowej, niestety czasem może się zdarzyć w naszych warunkach drogowych. Jeśli tylko będzie to możliwe, wyprostujemy ją specjalistycznymi narzędziami, a następnie zadbamy o odpowiednie wyważenie.

Opony Letnie / Zimowe

Oferujemy na sezonową wymianę opon w najatrakcyjniejszych cenach w Poznaniu. Dobór odpowiednich opon, w pełni dostosowanych do panujących warunków jazdy i czynników atmosferycznych, to kluczowy czynnik, który ma wpływ na bezpieczeństwo kierowców oraz komfort jazdy. Dlatego tak ważna jest wymiana ogumienia z letniego na zimowe już pod koniec kalendarzowej jesieni kiedy to pojawiają się niskie temperatury poniżej +7 °C. W naszym kraju trudne i niebezpieczne warunki na drogach występują przez okres pięciu miesięcy, a towarzyszy im śnieg, gołoledź, błoto pośniegowe i deszcz, które znacząco redukują przyczepność opon letnich na śliskich i mokrych nawierzchniach. Dobrze dobrane ogumienie = spokojna i pewna jazda. Zachęcamy do wymiany opon w Auto Centrum Baranowski. Zapraszamy do poczekalni na filiżankę aromatycznej kawy a my w tym czasie wymienimy ogumienie w Twoim aucie.

Wulkanizacja Poznań – ile to kosztuje?!

U nas usługi wulkanizacyjne są po prostu w najlepszych cenach. Nie musisz jednak obawiać się z tego powodu o jakość ich realizacji. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy bardzo profesjonalnie i gwarantujemy najwyższy poziom satysfakcji. Serwis opon w Poznaniu to między innymi:

  • Montaż i wyważenie kompletu opon na felgi stalowe – 120 zł!
  • Montaż i wyważenie kompletu opon na felgi aluminiowe – 120-240 zł
  • Wyważenie bez montażu, felgi stalowe/felgi aluminiowe – 80 zł!
  • Opony typu Runflat +40%
  • Koła z czujnikami ciśnienia + 32 zł
  • Naprawa opony – 65 zł!
  • Nowość! Przechowywanie opon i felg przez cały sezon – 80 zł!

* Podane ceny są cenami netto

Masz Pytania? Zadzwoń!

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Potrzebujesz wycenę na nowe opony do swojego samochodu? Zadzwoń do nas  61 820 89 61.

O firmie

Firma Auto Centrum Baranowski powstała pod koniec lat osiemdziesiątych w roku 1987. Na początku stanowiliśmy kompletna innowacje na rynku pod względem diagnostyki pojazdów osobowych. Dzięki naszej współpracy z techniką precyzyjną we Wrocławiu, byliśmy w stanie stworzyć indywidualne zaplecze,które pozwoliło nam na skuteczna prace do połowy lat 90. Z czasem oczywiście firma się rozrastała i oferowaliśmy coraz więcej usług dla naszych klientów, stopniowo podwyższając standard oraz zakres wykonywanych prac. Na dzień dzisiejszy oferujemy rownież gwarancje na wszelkie usługi wykonywane w naszym serwisie co powinno dać Panstwu pewnosc i poczucie spokoju podczas jazdy, a to jest chyba bezcenne.

Z pozdrowieniami

Oskar Baranowski

Dane kontaktowe

Auto Centrum Baranowski
tel. 61 8208 961
e-mail: serwis@acb24.pl

ul. Lechicka, z tyłu budynku Komfort
od strony os. Wichrowe Wzgórze 10

PN-PT: 8:00-18:00

Partnerzy

ASB24 Myjnie