serwis, z którym każda droga
staje się bezpieczna

Zapraszamy na przegląd i obsługę klimatyzacji wraz z napełnieniem za jedyne 120 zł* netto. Warto zadbać o klimatyzację, nawet jeśli działa poprawnie. Klimatyzacja wymaga cyklicznych przeglądów aby działała prawidłowo. Dokonuj przeglądu najlepiej dwa razy do roku: przed okresem letnim i po nim, dzięki temu unikniesz awarii i kosztownych napraw. Zapraszamy do naszego serwisu klimatyzacji w Poznaniu.

* cena nie zawiera kosztu czynnika R134a który jest doliczany za każdy gram uzupełnienia przeliczanego wg. obecnej stawki gazu na rynku!

Uwaga Nowość! 

Obsługa klimatyzacji czynnikiem R1234YF

Koszt: 200 zł netto (cena nie zawiera kosztu czynnika)

O firmie

Firma Auto Centrum Baranowski powstała pod koniec lat osiemdziesiątych w roku 1987. Na początku stanowiliśmy kompletna innowacje na rynku pod względem diagnostyki pojazdów osobowych. Dzięki naszej współpracy z techniką precyzyjną we Wrocławiu, byliśmy w stanie stworzyć indywidualne zaplecze,które pozwoliło nam na skuteczna prace do połowy lat 90. Z czasem oczywiście firma się rozrastała i oferowaliśmy coraz więcej usług dla naszych klientów, stopniowo podwyższając standard oraz zakres wykonywanych prac. Na dzień dzisiejszy oferujemy rownież gwarancje na wszelkie usługi wykonywane w naszym serwisie co powinno dać Panstwu pewnosc i poczucie spokoju podczas jazdy, a to jest chyba bezcenne.

Z pozdrowieniami

Oskar Baranowski

Dane kontaktowe

Auto Centrum Baranowski
tel. 61 8208 961
e-mail: serwis@acb24.pl

ul. Lechicka, z tyłu budynku Komfort
od strony os. Wichrowe Wzgórze 10

PN-PT: 8:00-18:00

Partnerzy

ASB24 Myjnie